Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj.Akceptuję  |  Ukryj

Poznaj Skarbiec 24
Rejestracja w 2 minuty.
Nie w 2 tygodnie.

Skarbiec24.pl to najnowocześniejsza i pierwsza taka platforma inwestycyjna online, umożliwiająca inwestowanie w produkty zarządzane przez Skarbiec TFI. Dzięki innowacyjnemu procesowi weryfikacji Twoich danych skróciliśmy czas potrzebny na rejestrację do absolutnego minimum. Cały proces zakładania konta odbywa się przez naszą stronę i trwa zaledwie kilka minut. Natychmiast po aktywacji konta możesz zacząć inwestować. Więcej...

Bez kuriera i dokumentów papierowych. Wszystkie operacje Online bez wychodzenia z domu.

Nie musisz czekać na kuriera, który przyjedzie z umową albo składać wizyty oddziale banku lub biurze maklerskim żeby podpisać umowę. Tylko na Skarbiec24 wszystkie czynności związane z zawarciem umowy dokonasz online. Wystarczy że wypełnisz formularz rejestracji i już możesz składać zlecenie oraz opłacić je przez internet ze swojego konta w dowolnym banku. Potrzebujesz jedynie telefonu komórkowego do autoryzacji zleceń przez SMS. Wszystkie operacje wykonujemy elektronicznie redukując zużycie papieru.

PC, Mac, smartfon czy tablet - masz stały dostęp.

Zarządzaj swoimi inwestycjami ze wszystkich urządzeń, które mają przeglądarkę internetową .Nasz system działa doskonale zarówno na komputerach PC, Mac, smartfonach czy tabletach.

Wiodące rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa.

Rejestrując się w naszym portalu czy nabywając jednostki funduszy inwestycyjnych masz pewność, że wszystkie Twoje dane są doskonale zabezpieczone przy wykorzystaniu nowoczesnych systemów informatycznych. Jakość zabezpieczeń została potwierdzona certyfikatem Rapid SSL. Rapid SSL należy do grupy Geo Trust, światowego lidera w sektorze certyfikacji stron internetowych.

Brak opłat.

Na Skarbiec24.pl inwestujesz bez płat manipulacyjnych, które w innych kanałach mogą osiągnąć poziom nawet 5.5% wartości Twojej inwestycji . Dzięki temu korzystasz z najefektywniejszego sposobu zakupu jednostek uczestnictwa naszych funduszy.  Nie pobieramy ponadto żadnych opłat związanych z prowadzeniem rejestrów, czy dostępem do Twojego konta.

Doskonałe wsparcie na każdym kroku.

Skarbiec24.pl oferuje Ci nie tylko nowoczesny sposób inwestowania, ale także skuteczna pomoc na każdym etapie transakcji. Do twojej dyspozycji jest dedykowana infolinia oraz formularz kontaktowy.
Na dole każdej strony znajdziesz filmy
prezentujące krok po kroku
jak korzystać z poszczególnych
elementów naszej platformy.
Bogata oferta funduszy inwestycyjnych.

Gwarantujemy bezpłatny dostęp do pełnej oferty otwartych funduszy inwestycyjnych oraz produktów oszczędnościowych i inwestycyjnych zarządzanych przez Skarbiec TFI. Do dyspozycji użytkowników naszej platformy stawiamy szeroką gamę naszych funduszy, które umożliwiają inwestycję w różne klasy aktywów - mogą to być obligacje, akcje, surowce lub nawet inwestycje alternatywne. Produkty i usługi Skarbiec TFI były wielokrotnie nagradzane za wyniki inwestycyjne.