Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj.Akceptuję  |  Ukryj

Grzegorz Zatryb i Bartosz Szymański z nagrodami Złoty Portfel, Gazety Parkiet

2018-03-06
Grzegorz Zatryb, zarządzający subfunduszem Skarbiec Obligacja otrzyma nagrodę Gazety Parkiet -  Złoty Portfel w kategorii najlepszy funduszy obligacji.

„Zwycięzcą za ubiegły rok w kategorii najlepszy funduszy obligacji, z wynikiem 5,66 proc., został Skarbiec Obligacja Instrumentów Dłużnych, którym kieruje Grzegorz Zatryb, zarządzający Skarbiec TFI”

Bartosz Szymański, zarządzający subfunduszem Skarbiec Spółek Wzrostowych otrzyma nagrodę Gazety Parkiet -  Złoty Portfel w kategorii najlepszy fundusz z udziałem rynków zagranicznych.

„W Kategorii najlepszy fundusz z udziałem rynków zagranicznych przynajmniej 50 proc. aktywów) za 2017 Złotego Portfela otrzyma należący do Skarbca TFI Skarbiec Spółek Wzrostowych, który w zeszłym roku wypracował 38,3-proc. stopę zwrotu. Zarządzającym funduszem jest Bartosz Szymański. Skarbiec Spółek Wzrostowych największą część kapitału lokuje oczywiście w akcje, które stanowią minimum 66 proc. aktywów„

W tej samej kategorii na miejscu drugim i trzecim znalazły się również subfundusze zarządzane przez Bartosza,  Skarbiec Globalny Małych i Średnich Spółek z wynikiem 33,4%  oraz Skarbiec Top Brands z wynikiem 32,6%.

Uroczyste rozdanie statuetek odbędzie się 21 marca 2018 roku.

Więcej informacji o nagrodach Gazety Parkiet można znaleźć na stronie Parkiet.com