Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj.Akceptuję  |  Ukryj

Poznaj Skarbiec 24Niesamowity proces
zakładania konta.

Nigdy więcej przesyłania dokumentów lub podpisywania umowy w obecności kuriera czy pracownika instytucji finansowej.

U nas cały proces weryfikacji Twoich danych osobowych zaczyna się i kończy w momencie rejestracji w naszym systemie. Skarbiec24.pl sprawdzi zgodność numeru Twojego konta bankowego przy dokonywaniu pierwszej inwestycji.
Jeden SMS i mozesz
inwestowac.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymasz wiadomość SMS z loginem i tymczasowym hasłem dostępu. Przy pierwszym logowaniu zostaniesz poproszony o zmianę hasła - na tym etapie rejestracja jest już zakończona, a Ty możesz w pełni korzystać z możliwości inwestycyjnych na skarbiec24.

Doskonałe wsparcie na każdym kroku.

Skarbiec24.pl oferuje Ci nie tylko nowoczesny sposób inwestowania, ale także skuteczną pomoc na każdym etapie transakcji. Do twojej dyspozycji jest dedykowana infolinia oraz formularz kontaktowy.
Na dole każdej strony znajdziesz filmy
prezentujące krok po kroku
jak korzystac z poszczególnych
elementów witryny.
Wiodące rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa.

Rejestrując się w naszym portalu czy kupując jednostki funduszy inwestycyjnych masz pewność, że wszystkie Twoje dane są doskonale zabezpieczone przy wykorzystaniu nowoczesnych systemów informatycznych. Jakość zabezpieczeń została potwierdzona certyfikatem Rapid SSL. Rapid SSL należy do grupy Geo Trust, światowego lidera w sektorze certyfikacji stron internetowych.