Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj.Akceptuję  |  Ukryj

Skarbiec Spółek Wzrostowych na 1 miejscu a Skarbiec Małych i Średnich Spółek na 2 miejscu w zestawieniu TOP10 funduszy z najwyższą stopą zwrotu - Analizy Online

2020-10-07

Skarbiec Spółek Wzrostowych na 1 miejscu a Skarbiec Małych i Średnich Spółek na 2 miejscu w zestawieniu Analiz Online "TOP10 funduszy z najwyższą stopą zwrotu".

„Wśród rozwiązań dedykowanych szerokiemu gronu odbiorców pozycję lidera zajął Skarbiec Spółek Wzrostowych. W analizowanym okresie fundusz zyskał +79,7%, przewyższając średnią dla grupy o +74,8%. W dużej mierze było to pokłosie trafnej selekcji oraz koncentracji na megatrendach, m.in. związanych z obszarem nowych technologii.”

„Na drugiej pozycji uplasował się również fundusz spod egidy Skarbiec TFI – Skarbiec Małych i Średnich Spółek. Od początku roku zyskał +42,8%, podczas gdy średnia dla grupy wyniosła +8,4%. Sprzyjała temu nie tylko korzystna koniunktura – indeks sWIG80 w nieco ponad 3-miesiące odrobił marcowe straty – ale również trafna selekcja spółek”.

  • Skarbiec Spółek Wzrostowych zarządzany jest przez Zespół Rynków Zagranicznych: Paulinę Brandstätter, Bartosza Szymańskiego, Michała Cichosza i TomaszaPiotrowskiego.
     
  • Skarbiec Małych i Średnich Spółek zarządzany jest przez Michała Stalmacha

Całe zestawienie dostępne jest na stronie internetowej Analizy Online.